למי מתאים להחזיק נכס מניב

נכס מניב הוא אחד מאפשרויות ההשקעה הפופולאריות יותר המוצעות כיום בשוק הפיננסי. נכס מניב מאפשר לכם להשקיע את כספכם ברכישת נדל"ן – דירה, חנות, קרקע חקלאית, משרד, מחסנים ועוד, בכל מקום בארץ או בעולם, בהתאם ליכולת המימון שלכם, ולקבל תשואה על הנכס.

השקעה בנכס יכולה להיות השקעה טובה, במידה שאתם מבינים בנדל"ן ומוכנים גם לקחת סיכונים. לא כל נכס שתרכשו יניב לכם רווחים מהשכירות או מהמכירה, ולכן חשוב לבדוק וללמוד היטב על ההשקעה שלכם ועל הסיכונים הטמונים בה.

אם אתם מתלבטים האם נכסים מניבים מתאימים גם לכם כהשקעה פיננסית, קחו בחשבון את ההיבטים הבאים:

 האשליה כי השקעה בנכסים מניבים מתאימה רק לאנשים בעלי ממון או לאנשים עם חסכונות, שיכולים להרשות לעצמם לקנות נכסים, אינה מדויקת. קניית נכס להשקעה אפשרית לא רק למי שכבר יש ברשותו דירה. נכס להשקעה או נכס מניב הוא ככל השקעה אחרת, בדומה לחיסכון בבנק או להשקעה בבורסה.

למי מתאים להשקיע בנכס מניב

אנשים שיש להם חסכונות שלא מפיקים להם רווחים. הכסף שלנו לעתים "שוכב" בבנק והריבית שאנו מקבלים עליו היא כמעט אפסית. המשמעות היא שהכסף שלכם לא באמת מניב לכם רווחים כלשהם. 

נכסים כגון דירה, מחסן או משרד עשויים להניב לכם רווחים. הנכס שתרכשו אינו חייב להיות יקר או ממוקם במרכז הארץ. ניתן למצוא נכסים מניבים גם באזורים אחרים בארץ, למשל דירה בבאר שבע או משרד בבנימינה.

צעירים שחושבים מחוץ לקופסא, זוגות צעירים או יחידים המתקשים לרכוש דירה, מקבלי פנסיות ופיצויי פרישה או ירושה, יעדיפו לעתים להשקיע בנכס. בהשקעה בנכס אתם לרוב נותנים לכסף שלכם לעבוד בשבילכם. 

האם רק נכס מסחרי יכול להיות נכס מניב?

נכס שמניב לכם תשואה באופן שוטף, כזה שמניב הכנסות משכירות באופן קבוע, יכול להיות חנות להשכרה, בין אם היא נמצאת בקניון או ברחוב, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים, משרדים למכירה, דירה או בניין למגורים. ניתן גם לרכוש דירה בשותפות או להשקיע בקבוצת רכישה. כמו-כן ניתן להשקיע גם בקרקעות להפשרה, קרקע להפשרה משמע קרקע חקלאית שעומדת לעבור שינוי ייעוד (למגורים, מסחר או תעשיה).

קבלת מידע חשוב על הזדמנויות למכירה תאפשר לכם להכיר את האפשרויות השונות להשקעה איכותית בתשואה יפה מאוד.

השקעה בפחות מ-100 אלף ₪ – האם זה אפשרי?

כאשר אתם בודקים נכסים מניבים, חשוב לא להסתפק במתן הסברים כלליים. חשוב לראות דוגמאות להשקעות אמיתיות, לבדוק מהי התשואה האפשרית ומהו הסיכון, האם תצליחו להשכיר את הנכס או לא. 

בהשקעה בנדל"ן ניתן לקחת סכום יחסית קטן ולהפוך אותו להשקעה טובה באמת. מי שמחפש השקעה סולידית יכול למצוא נכסים מניבים גם בהשקעה יחסית נמוכה וגם ללא רמה גבוהה של סיכון.

פנו אלינו ונסביר לכם כיצד, בעזרת תכנון נכון, גם אתם תוכלו להיות בקרוב בעלי נכס מניב איכותי, בבעלותכם המלאה.

אל תתנו להזדמנויות טובות לעבור לידכם

דבר נוסף, השקעה בנכסים מניבים – השקעה טובה היא עניין של תזמון נכון. בשביל לדעת מתי התזמון הנכון, חייבים להיות עם היד על הדופק. לקבל מידע בזמן הנכון, על המיקום הנכון, על הנכסים הנכונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *