יועץ משכנתא פרטי

אנשים רבים מבינים כיום שמומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני חתימה על משכנתא חדשה או כדי למחזר משכנתא קיימת. 

למה בעצם?

יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם הבקיא בנושא המשכנתאות וכל המידע הכרוך בכך – הריביות במשק ובמסלולים השונים, בתוכניות המשכנתא של הבנקים, בסוגי ההלוואות וכיוצא בזה. התייעצות עם יועץ משכנתא מטעמכם עשויה להוזיל לכם את המשכנתא באלפי שקלים לאורך השנים וגם בעשרות אלפי שקלים. 

יועץ משכנתאות אינו רק משיג לכם משכנתא אטרקטיבית יותר. לפני הכל, הוא יכול לסייע לכם להתאים עסקה שמתאימה לכם מבחינה מימונית, כלומר – גם אם מבחינת העסקה לגופה היא משתלמת – ייתכן שהיא לא מתאימה למצב הכלכלי שלכם. 

יועץ משכנתאות פרטי יסביר לכם את הסיכונים הכלכליים הכרוכים בעסקה ובמשכנתא (אין מה לעשות – גם את זה צריך לשמוע, ואם הבלון צריך להתפוצץ, עדיף שיתפוצץ לפני החתימות ולא אחרי שחתמתם לכל העולם).

בנוסף, יועץ משכנתאות יבנה בעבורכם את התמהיל הטוב והנכון ביותר בעבורכם לעסקת המשכנתא. ישנן משכנתאות שונות בשוק, ויועץ משכנתאות טוב מכיר את ההבדלים ביניהן. 

יועץ משכנתאות יגיש בשבילכם מספר בקשות למשכנתא, יבחן את ההצעות שתקבלו, יתמקח ויבדוק מהי המשכנתא הטובה ביותר בשבילכם – כל זה שווה לכם הרבה מאוד כסף. 

כאשר אתם ניגשים לבנק ללקיחת משכנתא, הבנק הוא בעל אינטרס – הוא זה שנותן לכם את ההלוואה, לכן הוא אינו ניטראלי, אלא צד בעסקה – הצד שרוצה להרוויח את הריביות מההלוואה שלכם. לעומת זאת יועץ משכנתאות פרטי דואג לאינטרסים שלכם – והאינטרסים שלכם הם לשלם פחות ובדרכים המתאימות ביותר בעבורכם.

לא רק במשכנתא הראשונה – גם במחזור

ייתכן שלקחתם הלוואת משכנתא לפני מספר שנים, ועכשיו אתם לקוחות "רדומים" – זה נוח לכולם. לכם – כי זה חוסך לכם התעסקות, ביורוקרטיה, כאבי ראש וטרטורים, ולבנק – כי יש לו לקוחות נאמנים שמשלמים "כמו שעון", בלי לדעת שהם משלמים יותר מדי, כי אין להם כוח להתעסק עם מחזור. 

אז נכון, מחזור משכנתא – זה לרובנו (אולי לכולנו) כאב ראש בלתי נסבל. אבל תחשבו על כל הכסף שאתם משלמים כאשר אתם לא בודקים אם המשכנתא שלכם משתלמת. יועץ משכנתאות ייסע לכם בכל תהליך המחזור, בהתאמת הריביות שאתם משלמים כיום לריביות שבשוק ובהתאמת החזרים שמתאימים לכם יותר, עם ראייה לשנים הבאות, כך שלא תצטרכו לשלם יותר ממה שצריך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *