השקעה החל מ- 100 אלף ש"ח

כיום שבבנקים הכסף שוכב באפס מעשה ואינו מביא תשואה, הדרך הטובה ביותר לקבל תשואה על כספכם היא השקעה בשוק הנדל"ן, ובכל זאת,שוק הנדל"ן דורש סכומים גבוהים יותר שאין ברשותכם, אז שהו שלא, השקעה החל מ- 100 אלף ש"ח תוכלו לקבל תשואה גבוהה אם רק תדעו היכן להשקיע. אספנו עבורכם את כל הדרכים הנכונות להשקיע.

השקעה בנדל"ן בפריפריה

חדשות לבקרים אנו שומעים על תכניות הממשלה להוריד את מחירי הדירות ומאידך הכותרות בחדשות מספרות על עוד עליה במחירי הדירות, לאחרונה עליה של 8% בשנה האחרונה, שזהו לא מעט. השקעה בנדל"ן בפריפריה, כדוגמה רכישת דירה בדימונה או באופקים לשם השקעה. היום ישנן חברות שינהלו עבורכם את הרכישה, תחזוקת הדירה, השכרת הדירה וגם את מכירת הדירה בעתיד. חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום.היתרון שאתם מתחילים להרוויח מהרגע הראשון, הדירה עומדת מיד להשכרה ושכר הדירה מכסה את החזרי המשכנתא.
היתרון של השקעות בנדל"ן היא התשואה הגבוהה שניתן לקבל מהרגע הראשון, דירות בפריפריה הפכו למבוקשות מאחר שמחירן זול יותר והן מניבות תשואה יפה, אמנם לא תשואה גבוהה כמו דירה ברמת גן, אך לאדם שרותה להשקיע בנדל"ן והיכולת לקבל משכנתא עד ל- 50% מערך הנכס העסקה משתלמת ביותר. יחד עם זאת חשוב לבדוק עם איזו חברה אתם משקיעים ומה כולל בחוזה.

קרן השקעות בנדל"ן

אופציה נוספת להשקעה היא להתחבר לקבוצת רכישה של דירות בארץ או בחו"ל. חברות המאגדות מספר אנשים שרוכשים יחד נכס. השקעות בנדל"ן באמצעות קבוצת רכישה זולה יותר וגם הסיכון קטן יותר. לרוב המינימיום להשקעה הוא 100,000 ₪, כל אחד יכול לבחור כיצד להשקיע את כספו רכישת דירה משותפת, השקעה בתמ"א 38. ישנן חברות שהכסף נכנס לקרן השקעות ואין למשקיע אפשרות לדעת כיצד הושקע הכסף. חשוב לבחון הצעות כאלו לעומק ולבחון את העמידות של חברת הנדל"ן.

השקעה במשרד

התחום החדש שתפס תאוצה בשנים האחרונות הוא השקעה בשוק המשרדים. השקעה בקנייה של משרד יכולה להניב תשואה של 8% בשנה. מחיר משרד במרכז בגודל של 40 מ"ר יכול לנודע בין 3000 אלף ₪ ל- 500 אלף ₪ תלוי במיקום. המשרד עומד להשכרה שניתן לקבל עליהם שכירות של 2500 ₪ ויותר. לא ניתן למצוא עסקאות רבות בתחום, ולרוב רוכשי המשרדים הם אנשים בעלי מקצועות חופשיים. בבניינים החדשים ניתן למצוא משרדים גדולים יותר ורף הכניסה להשקעה גבוה יותר ומתחיל בהשקעה מינימלית של מיליון ₪, שההון העצמי הנדרש הוא לפחות 40 % מהעסקה.