דירה להשקעה

אחת העסקאות המשתלמות ביותר הן רכישת דירה, אין ספק שתשלומי המשכנתא לאורך השנים משתלמת כאשר הדירה שלכם סוף סוף. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע את חסכונותיהם ברכישת דירה או נכס להשקעה, ומהסיבה הפשוטה ביותר שהשקעה זו תניב את התשואה וההשבחה הגבוהה ביותר מכל חסכון שיש או כל ביטוח פנסיוני שאתם חוסכים בו.
היתרון של השקעה בדירה היא לא רק התגמול המהיר שתקבלו בתשואה שהדירה תניב באמצעות השכרת הדירה אלא גם באי סיכון הקרן, בשונה מהשקעות בשוק ההון שאתם עלולים לאבד גם את הסכום ההתחלתי שהשקעתם.

השבחה עתידית השקעה בנדל"ן

מעבר לכך השקעה בדירה שסכום הקרן שהשקעתם נשמר ואף עליה במחיר הדירות שאנו עדים לכך מדי שנה, משמעו שהנכס שרכשתם כל שנה שווה יותר כסף. רק בשנה האחרונה, למרות כל הצהרות הממשלה מחירי הדירות המשיכו לעלות בכל הארץ. דירות שנרכשו בשנים האחרונות העלו את מחירן בעשרות אחוזים.

דירה להשקעה ביטחון לעתיד

שוק הנדל"ן בישראל הינו שוק יציב. הבנקים מאפשרים לקחת משכנתא לדירות להשקעה עם סכום התחלתי שאינו גדול. גם רכישת דירה בפריפריה תניב עבורכם תשואה גבוהה שלאחר מספר שנים תוכלו למכור את הנכס ולהחליפו בנכס אחר או ליהנות משכר הדירה למשך שנים רבות ולקנות נכס נוסף. אנו נסייע לך לבחור את הנכס המתאים עבורך ובחישוב נכון נוודא שההחזר החודשי של המשכנתא ברובו יבוצע מתשלום שכר הדירה של הנכס.
דירה במרכז או בפריפריה