אחסון דירה לצורך שיפוץ הדירה

אם הגעתם למאמר זה סביר להניח שאתם רגע לפני שיפוץ, מעבר ידרה או שאתם לפני רילוקיישן או טיול גדול. ואכן אחסון תכולת דירה מיועד למשפחות ויחידים שעוברים הזקוקים לשמירה על החפצים, הריהוט והרכוש.

רבים הפונים לטיול גדול יעדיפו למצוא שוכרים לדירה ולא להשאיר אותה נעולה לאורך כל התקופה, ולכן תצטרכו לפנות את הדירה מכל הריהוט והציוד שיש בה. חלק גדול מעדיף למכור את הרכוש שלו כגון מוצרי חשמל או רהוט אבל יש ציוד תרצו לשמור או ציוד שהערך עבורו הוא סנטימנטלי. ישנם אנשים שמעדיפים לשמור את הריהוט והציוד האלקטרוני שקנו בעצמם, במיוחד אם הם מתעתדים לחזור תוך פרק זמן קצר יחסית של שנה או שנתיים. רכישת כל הריהוט ומוצרי חשמל מחדש יכול להיות מתיש וגם יקר. בנוסף, אנשים לעתים שומרים רכוש שצברו במהלך השנים ומעוניינים לשמור עליהם.

אנשים שוכרים מחסנים לאחסון תכולת דירה בעת שיפוץ  הבית. שיפוץ הבית נוח ומהיר יותר שהוא חסגר את הציוד בתוכול ובנוסף ציוד שישאר בבית עלול להיפגע, ולכן רבים פונים לאחסון כאשר הם מבצעים שיפוצים בבית.   

 

אחסון תכולת דירה לכל מטרה – התקשרו לקבלת הצעת מחיר

 

מה בודקים לפני ששוכרים מחסנים לאחסון הרכוש שלכם? 

בחירת מחסן דורשת לבדוק מספר דברים על מנת להבטיח כי הציוד שלכם מוגן ושמור היטב, כך שלאחר האחסון תוכלו להשתמש בו ולהנות ממנו. ראשית מומךץ לבדוק המלצות אצל חברים או באינטרנט שאחסנו את הציוד שלהם.

חשוב להגיע אל המקום להתרשמות לבדוק האם המקום מוגן, האם מדובר במקום של אחסגון או חצר אחורית של מישהו. שמירה לא נאותה על הציוד שלכם עלול לגרום נזק, למשל גשם חזק או מכולה שעומדת בשמש.

בדקו כי החברה דואגת למקום נקי, ערמות זבל ליד משמעו עכבריםפ שמסתובבים במקום.בררו עם החברה שהיא עושה הדברה במקום. האם ייש

 

בדקו אם השירות כולל הובלה או שעליכם לדאוג להובלה.

האם המחסנים קרובים לבית או רחוקים, דבר שיכול להשפיע אם יש לכם צורך להגיע למחסנים מפעם לפעם להוציא מסמכים או דברים מהמחסן, כמו כן מחסן מרוחק משמעו הובלה יקרה יותר. בדקו מחיר ההובלה לפני שאתם בוחרים את מיקום המחסן.

כמה תשלמו על אחסון תכולת דירה 

מחיר אחסון דירה נגזר מפרמטרים שונים, כמו: מיקום המחסנים – ככל שהם קרובים למרכז בדרך כלל המחיר יהיה גבוה יותר, גודל המחסנים וכמות הציוד שלכם, וכן על פי רמת התחזוקה של המחסנים 

 

אנחנו חברה ותיקה ומהימנה לקבלת הצעת מחיר – אחסון תכולת

לסיכום

הרכוש היקר שלכם יהיה במחסנים הללו למשך תקופה של שבועות או חודשים, ואף לשנים, ולכן חשוב מאוד לוודא כי מצב המחסנים טוב דבר שיבטיח כי הרכוש שלכם יישמר היטב. 

שמירה לא נאותה על הציוד שלכם עלולה לגרום להרס הציוד ואף להוצאתו מכלל שימוש. אם אתם משאירים ציוד שיקר ללבכם, ודאו כי הוא מוגן ושמור היטב – עטוף, מכוסה, ודאו כי המחסנים מאווררים ונקיים, כך שהרכוש שלכם לא יקבל טחב במהלך האחסון.



כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *